masaze zvolen
Masáže Fafo
relax, pohodička, úľava
wellness-1021131_1280
masážna terapia a manipulačné techniky
previous arrow
next arrow
Masáž uvolní celé Vaše telo, prispieva k odstráneniu bolestí a k prekrveniu orgánov - je to sposob ako vaše telo odmeniť

Ponuka Masáží

Klasická Masáž

uvoľňuje a regeneruje stuhnuté svalstvo zmierňuje bolesť a źlepšuje obehový, lymfatický a nervový systém. Pomáha regulovať krvný tlak. Má priaznivé účinky pre mentálnu a duševnú pohodu

Mäkké techniky

Pri tejto masáži sa uvolnuje svalstvo chrbta špeciálnymi hmatmi bez použitia masážneho oleja ,preto môže byť miestami bolestivá. Technika je veľmi účinná preto, lebo dôjde k uvolneniu fascií

Bankovanie

– principiálne ide o manuálnu vákuoterapiu (liečba podtlakom) Bankovanie dôkladne detoxikuje celý organizmus. Z hľadiska fyzioterapie sa bankovanie využíva predovšetkým na znižovanie bolesti a liečenie svalových spaziem.

Chiropraxia

Chiropraxia je liečebná metóda manuálneho naprávania postihnutých kĺbov, väzív a svalov, najmä chrbtice. Chiropraktik tlakom rúk pomáha pri zmierňovaní problémov. Chiropraxia je súčasťou doplnkovej a alternatívnej medicíny.

Športová masáž

Športová masáž je často využívaná pred alebo po športovom výkone Používané su ukľudňujúce alebo povzbudivé techniky a hmaty podľa sledovaného cieľa. Pozitívne ovplyvňuje telesný stav športovca a preto zvyšuje efekt tréningu.

tejpovanie fafo

Tejpovanie

Tejpovanie (taping) sa vykonáva špeciálnymi, často pestro farebnými a silne lepivými páskami. Pásky sa aplikujú na kožu v mieste bolesti. Fungujú ako opora a slúži na to, aby si namáhané šľachy a väzy odpočinuli.

Manuáne techniky

Manipulácia stavcov chrbtice a kĺbov v tele pomocou chiropraktických a osteopatických postupov, Dornovej metódy, mobilizačných a iných techník. Pozitívne ovplyvňujeme kostrovú aj nervovú sústavu človeka.

Dornova metóda

Predstavuje druh jemnej manuálnej terapie, ktorej pomocou je možné vyvážiť napätie svalových povrazcov na kostných štruktúrach, či dosiahnuť správnu polohu kĺbov, stavcov.

lacna masaz

Reflexná masáž

Stimuláciou reflexných bodov pomáhame z tela odstraňovať odpadové látky, obnovovať
správnu činnosť metabolizmu a zmobilizovať tak samoliečebný proces v tele.

Ruské techniky

jedná sa o súbor metód – manuálne techniky i bankovanie v pohybe, ktoré sa dajú jednotlivo či kombinovane použiť pri riešení uvoľnenia fyzickej štruktúry tela

Cenník

klasická masáž

15
/ 30 min.
25
/ 50 min.
masáž chrbta
možnosť aj bankovanie

masážna terapia

podľa želania
35
/ hod.
masáž
maäkké techniky
bankovanie
obľúbené

manuálne techniky

50
/ hod.
mäkké techniky
manualna terapia
bankovanie

Kontakt

Ing. Ondrej Fafuliak

0902 141 590

fafuliak@gmail.com

J.Poničana 51, 96001 Zvolen